Zadzwoń: Magdalena Hajok-Oczko
Regulamin szkoleń Regulamin szkoleń

Regulamin szkoleń

Obowiązkowa, wcześniejsza rezerwacja miejsca pod nr: +48 668 442 590. Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu wpłaty (zadatku- bezzwrotny w przypadku, gdy uczestnik nie przyjedzie) w wysokości 20% kwoty całkowitej szkolenia. Zadatek powinien być wpłacony najpóźniej dwa tygodnie przed szkoleniem. W przypadku zapisania się na szkolenie w terminie krótszym niż dwa tygodnie, zadatek należy przesłać w tym samym dniu i potwierdzić wpłatę ( np. zdjęcie, screen,  plik pdf przelewu).

  • Na szkoleniu kursantki mogą pracować na swoim sprzęcie.
  • Materiały do pracy, skrypt, sprzęt, catering zapewnia instytut szkoleniowy.
  • Kursanci  powinni być ubrani w białe uniformy tj. biały t-shirt, spodnie oraz zmienne obuwie, niezbędne do pracy w gabinecie linergisty, jednorazowe fartuszki ochronne zapewnia instytut szkoleniowy.
  • Kursanci wyrażają zgodę na fotografowanie i filmowanie materiałów marketingowych podczas szkoleń, które stanowią własność Impression Magdalena Hajok-Oczko i będą wykorzystywane na stronach powiązanych z firmą.
  • Impression Magdalena Hajok-Oczko nie ponosi odpowiedzialności za nie przybycie umówionej i potwierdzonej modelki. W razie takowej sytuacji kursantki pracują na skórkach i dzielą się modelką.