Zadzwoń: Magdalena Hajok-Oczko
Szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy Szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy

Szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy

Podczas SZKOLENIA Z MIKROPIGMENTACJI SKÓRY GŁOWY w Instytucie Impression w Zabrzu

zdobędziesz wiedzę jak wykonać bezpieczny zabieg polegający na wprowadzeniu pigmentu za pomocą cieniutkiej igły w warstwę podstawną naskórka. Wypełniając puste obszary skóry głowy mikrokropeczkami otrzymujemy efekt, który do złudzenia przypomina mieszki włosowe.

Dzięki temu zabiegowi możliwe jest doskonałe zakamuflowanie szerokiej gamy problemów związanych z łysieniem, bądź przerzedzeniem włosów. Pomaga także skutecznie zamaskować blizny powstałe po przeszczepie włosów, w wyniku urazów lub oparzeń.

Szkolenia i kursy z mikropigmentacji skóry głowy dedykujemy dla osób głównie z miast takich jak Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze, Katowice, Chorzów oraz okolicznych miast województwa Śląskiego ze względu na lokalizację naszego Instytutu Szkoleniowo-Kosmetycznego Impression w Zabrzu.

Zapraszamy na szkolenia osoby również spoza województwa Śląskiego.

Szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy może odbywać się w jednym z dwóch dostępnych wariantów:

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY 1 dzień, 8h, 1 model - 3000 zł

To jeden dzień nauki teorii, poznanie techniki mikropigmentacji skóry głowy; aspektu łysienia androgenowego, plackowatego i blizn

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY 3 dni x 8h = 24h, 3-5 modeli - 6000 zł

To jeden dzień nauki teorii, poznanie techniki mikropigmentacji skóry głowy z rozróżnieniem na efekty: ogolonej głowy, zakola, czubek głowy, zagęszczanie włosów; rozpoznanie aspektu łysienia androgenowego, plackowatego lub blizny

„VIP -Face to Face” 1000 zł

(wszystkie powyższe ceny szkoleń są cenami szkoleń grupowych. Szkolenie „Face to Face” to szkolenie o indywidualnym trybie nauczania o dowolnie wybranej tematyce. Cena szkolenia jest podwyższona jednorazowo o 1000zł, niezależnie od ilości dni 1 czy 3 dni szkolenia.

Zapisz się na szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie. Zadzwoń: 668 442 590

Szkolenie z zabiegu mikropigmentacji skóry głowy pozwala na uzyskanie naturalnego efektu zacienienia skóry głowy, co optycznie spowoduje zagęszczenie naszych naturalnych włosów i jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn w każdym wieku. Może być doskonałą alternatywą dla drogich i nie zawsze skutecznych przeszczepów włosów, lub stanowić swego rodzaju uzupełnieniem po takim przeszczepie.

Na zabieg mikropigmentacji skóry głowy składają się zazwyczaj trzy sesje, podczas których, w zależności od indywidualnych potrzeb, rekonstruowana jest linia włosów, wypełniane są obszary łysiejące lub zagęszczane obszary o przerzedzonym owłosieniu, kamuflowane są wszelkie przebarwienia czy blizny. Efekt końcowy jest w 100% naturalny.

Szkolenie z mikropigmentacji skóry umożliwia poznanie struktury skóry głowy jako sposobu na walkę z łysieniem. Jest to bezpieczna metoda, która pozwala uniknąć terapii medycznej i dlatego też cieszy się coraz większą popularnością.

Wskazaniem do zabiegu są: łysienie androgenowe, łysienie plackowate, rzadkie włosy, blizny na głowie, rzadki zarost

 

  • Szkolenia mikropigmentacja skóry głowy Bytom
  • Szkolenia mikropigmentacja skóry głowy Gliwice
  • Szkolenia mikropigmentacja skóry głowy Ruda Śląska
  • Szkolenia mikropigmentacja skóry głowy Katowice
  • Szkolenia mikropigmentacja skóry głowy Chorzów
  • Szkolenia mikropigmentacja skóry głowy Zabrze