Salon Makijaż permanentny
O nas O nas

O nas

IMPRESSION Magdalena Hajok-Oczko

Institute Training and Cosmetics

W Impression z wyjątkową troską zajmiemy się pielęgnacją Państwa stóp. Wykwalifikowany podolog założy klamrę na wrastający paznokieć, usunie odciski, modzele lub wykona rekonstrukcję uszkodzonego paznokcia. Oprócz pielęgnacji stóp oferujemy pełną stylizację paznokci wraz z artystycznym zdobieniem.

Najlepsi linergiści wykonają makijaż permanentny, który będzie idealnym rozwiązaniem dla Pań, pragnących podkreślić swoją urodę i skorygować niedoskonałości. To idealne rozwiązanie  dla kobiet nie mających zbyt dużo czasu na poprawę swojej urody lub mające alergie na kosmetyki do makijażu.

Linergista medyczny wykona mikropigmentację skóry głowy, tworząc tym sposobem imitację krótko ostrzyżonej fryzury lub zagęści optycznie długie, ale przerzedzone włosy.  Zabieg jest dedykowany dla osób cierpiących na łysienie całkowite, plackowate, androgenowe czy bliznowaciejące. Innymi słowy, można go stosować przy każdej postaci łysienia zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. 

Do Państwa dyspozycji czekają kosmetolodzy, specjaliści medycyny estetycznej, podolodzy, wizażyści, linergiści mikropigmentacji estetycznej i medycznej, dietetyk- lekarz endokrynolog oraz masażysta.

Państwo jesteście obsługiwani przez nas, profesjonalistów, pasjonatów, wielokrotnych Mistrzów Polski w swych dziedzinach, instruktorów zawodu z ponad 11-letnim doświadczeniem.

Odwiedź nas i zapomnij o upływającym czasie!

Magdalena Hajok-Oczko z personelem Impression.

Magdalena Hajok-Oczko

mgr Magdalena Hajok-Oczko

Właściciel Impression Instytutu szkoleniowo-kosmetycznego w Zabrzu. Główny szkoleniowiec, Licencjonowany Trener Makijażu Permanentnego,  linergista z niespełna 8-letnim stażem, teoretyk, praktyk zawodu, pasjonatka, perfekcjonistka do bólu. Mikropigmentacje ciała wykonuje najpopularniejszymi metodami panującymi na świecie. Jeśli pojawia się na rynku nowa metoda, Pani Magda oczywiście już nią pracuje. Wiele prac jest autorskich Magdaleny Hajok- Oczko.  Chcąc rozwijać się i tworzyć naturalny look, w oparciu o wiedzę i doświadczenie, modyfikuje swoje prace i tworzy nowości. Jej innowacyjność przerodziła się w grono zadowolonych klientów, którzy przyjeżdżają z całej Polski jak i za granicy. Swoją serdecznością, dużą empatią i nieskończoną cierpliwością zdobywa zaufanie ludzi.

Magdalena Hajok-Oczko jest 2-krotną Mistrzynią Polski Nail Art i 1 Vice Mistrzynią Polski w Nail Art, autorką licznych publikacji i artykułów w czasopismach branżowych, szkoleniowcem, kosmetologiem estetycznym i magistrem ekonomii.

Tomasz Oczko

mgr inż. Tomasz Oczko 

menadżer

Agnieszka Kocyba

Agnieszka Kocyba

kosmetolog