Zadzwoń: Magdalena Hajok-Oczko
O nas O nas

O nas

IMPRESSION Magdalena Hajok-Oczko

Institute Training and Cosmetics

Impression z wyjątkową troską poprawi Twój wizerunkiem. Miejsce to zostało stworzone z myślą o kobietach, które pragną odmłodzenia i zmian na lepsze. Impression cechuje artyzm i poczucie estetyki. Wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna to sztuka co wymaga szczególnych umiejętności.

Linergista wykona makijaż permanentny, który będzie idealnym rozwiązaniem dla Pań, pragnących podkreślić swoje piękno i skorygować niedoskonałości. To idealne rozwiązanie  dla kobiet niemających zbyt dużo czasu na poprawę urody lub mające alergie na kosmetyki do makijażu.

Linergista medyczny wykona mikropigmentację skóry głowy, tworząc tym sposobem imitację krótko ostrzyżonej fryzury lub zagęści optycznie długie, ale przerzedzone włosy.  Zabieg jest dedykowany dla osób cierpiących na łysienie całkowite, plackowate, androgenowe czy bliznowaciejące. Innymi słowy, można go stosować przy każdej postaci łysienia zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. 

Do Państwa dyspozycji czekają kosmetolodzy, specjaliści medycyny estetycznej, podolodzy, linergiści mikropigmentacji estetycznej i medycznej, stylistka rzęs, stylistki paznokci oraz masażysta.

Państwo jesteście obsługiwani przez nas, profesjonalistów, pasjonatów, wielokrotnych Mistrzów Polski w swych dziedzinach, instruktorów zawodu z ponad 16-letnim doświadczeniem.

Odwiedź nas i zapomnij o upływającym czasie!

Magdalena Hajok-Oczko Impression.

Magdalena Hajok-Oczko

mgr Magdalena Hajok-Oczko

Właściciel Impression Instytutu szkoleniowo-kosmetycznego w Zabrzu. Główny szkoleniowiec, Licencjonowany Trener Makijażu Permanentnego,  linergista z niespełna 13-letnim stażem, teoretyk, praktyk zawodu, pasjonatka, perfekcjonistka do bólu. Mikropigmentacje ciała wykonuje najpopularniejszymi metodami panującymi na świecie. Jeśli pojawia się na rynku nowa metoda, Pani Magda oczywiście już nią pracuje. Wiele prac jest autorskich Magdaleny Hajok- Oczko.  Chcąc rozwijać się i tworzyć naturalny look, w oparciu o wiedzę i doświadczenie, modyfikuje swoje prace i tworzy nowości. Jej innowacyjność przerodziła się w grono zadowolonych klientów, którzy przyjeżdżają z całej Polski jak i za granicy. Swoją serdecznością, dużą empatią i nieskończoną cierpliwością zdobywa zaufanie ludzi.

Magdalena Hajok-Oczko jest 2-krotną Mistrzynią Polski Nail Art i 1 Vice Mistrzynią Polski w Nail Art, autorką licznych publikacji i artykułów w czasopismach branżowych, szkoleniowcem, kosmetologiem estetycznym i magistrem ekonomii.